Wanit-Fulgurit

Aktuality

Výsledky jesennej súťaže Akcia Creaton.

Vážení zákazníci,

ďakujeme Vám za zapojenie sa do našej jesennej súťaže s Creatonom. Akcia mala veľký úspech, čo potvrdzujú aj poslané fotografie zrealizovaných striech. Zo všetkých poslaných fotografií sme vybrali nasledovných víťazov, ktorí spĺňajú podmienky účasti v akcii  CREATON. Všetci menovaní budú listom osobne oslovení na uvedené adresy. Srdečne gratulujeme!

1. Miroslav Mišík,  Divín, Česká republika
2. Pavel Cieslar, Třinec, Česká republika
3. Peter Novotný, Lieskovany, Slovenská republika
4. Martin Halberštát - střechy, Nová Role, Česká republika

Želáme veľa nových zákaziek a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu aj v nasledujúcom období.

Tím EBM Co., s.r.o.

Fandíme našim biatlonistom v Osrblí

ME 2012 v biatlone 25. januára - 2. februára 2012

Creaton je popredný výrobca pálenej keramickej krytiny so 128 ročnou tradíciou. Našim sloganom je " Creaton - prirodzene udáva tón". , Tento slogan nás zaväzuje k neustálemu  napredovaniu, čo sa dá iba každodennou tvrdou prácou a zapáleným srdcom. Nie je tomu inak ani v športe  a tak už druhý rok podporujeme slovenských a českých biatlonistov pri ich ceste  k  "udávaniu tónu" vo svetovom biatlone. Aj tentokrát Creaton želá všetkým slovenským a českým biatlonistom dobrú stopu, presnú mušku a zapálené srdce!

EBM Co, spol. s r.o.

Otvoriť/Stiahnúť

ETEX Group získava vedúce postavenie v oblasti suchej výstavby

Belgicko, Brusel 4. novembra 2011 - Etex Group s potešením oznamuje prevzatie spoločnosti  Lafarge Gypsum v celej Európe a v Latinskej Amerike.  Táto akvizícia je významným strategickým krokom pre Etex Group a potvrdzuje svoj pevný záväzok k "suchej výstavbe". Požiadavky na trvalo udržateľné a energeticky účinné budovy v Európe, dopyt po ľahkých stavebných konštrukciách a po cenovo dostupnom bývaní na rozvíjajúcich sa trhoch stavebných materiálov je najrýchlejšie  rastúci práve segment suchej výstavby.  Vďaka tejto akvizícii získava Etex Group vedúcu pozíciu v tomto segmente, a to ako v celej Európe aj v Latinskej Amerike.

Otvoriť/Stiahnúť

Nový softvérový systém SAP v našej spoločnosti

S radosťou oznamujeme našim partnerom že od dňa 1.11.2011 naša spoločnosť EBM Co., s.r.o. úspešne integrovala nový softvérový systém SAP pre zvýšenie produktivity a celkovej kontroly spoločnosti, pre zosúladenie a účinnosť svojich aktivít a flexibilné prispôsobenie sa meniacim požiadavkám. V prípade riešenia Vašich dopytov a požiadaviek prosím kontaktujte Oddelenie odbytu a služby zákazníkom - je Vám k dispozícii.

 

 

Tím oddelenia odbytu a služby zákazníkom s prvou faktúrou v SAP-e

 

 

Vláknocementové dosky značky ETERNIT

Sú vyrobené Hatschekovou metódou, ktorá zabezpečuje rovnomerné rozloženie syntetických vlákien v ploche i hrúbke dosiek. Takto vyrobený materiál dokáže elimonovať silové napätie spôsobené napríklad zmrazovacími cyklami a zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť materiálu.

Dosky dosahujú svoju pevnosť prirodzeným zrením cementovej zmesi alebo autoklávou.

U niektorých dosiek je priamo vo výrobe prevedená úprava povrchu Antigraffiti, ktorú nie je potrebné obnovovať ani po útoku sprejerov a aj po následnom očistení zostane povrch trvalý po celú dobu životnosti dosky. Po odstránení graffiti sú dosky úplne čisté, nepoškodené, bez zanechaných stôp. Povrch sa nezasoluje ako u konkurenčných, dodatočne nanášaných antigraffiti náterov.

Všetky dosky majú výbornú požiarnu odolnosť a sú nehorľavé s indexom triedy horľavosti: A2 - s1, d0.

Dosky sa vyrábajú v hrúbkach 8 mm alebo 12 mm a maximálne rozmery dosiek 1250 x 3100 mm.

Odkaz na stránky výrobcu, referenčné stavby:

http://www.eternit.de/home/produkte/fassade.html

 

 

Keramické pálené zavesené obklady CREATON TONALITY

Sú vyrábané z hliny a ďalších prímesí a svoju pevnosť dosahujú vypalovaním pri teplote 1250°C. Práve preto majú veľmi malú nasiakavosť < 6%. U menších hrúbok obkladov sa dosahuje nasiakavosť len 3%. Obklady sa vyrábajú v štandartnej hrúbke 26 mm v plnej hmote v priereze. Max. rozmery sú 600 x 2000 mm. Súčasťou sortimentu sú taktiež keramické tienacie prvky – slnečné clony.

 

Vďaka výrobnému procesu „Keralis“ majú dosky hladký povrch. Môžeme oceniť výbornú požiarnu odolnosť. Dosky sú nehorľavé s indexom triedy horľavosti: A1 - s1, d0. Obklad Creaton TONALITY vo výrobnom procese sú ošetrené antigraffitovou ochranu, ktorá je trvalá po celú dobu životnosti obkladu a ich povrch sa pri tom nezasoluje. Veľmi jednoduchý a výhodný montážny a demontážny systém zavesených obkladov bez potreby kotviacich prvkov umožňuje v prípade nutnosti vymeniť v dokončenej fasáde kus za kus bez rozoberania okolitej fasády.

Vláknocementové dosky Eternit

Flash is required!

 

Prostredníctvom krátkeho videa sa dostanete do sveta vláknocementu. Prevedie Vás od pôvodu surovín, cez výrobu vláknocementových dosiek až po ich použitie na objektoch. Dospejete k presvedčeniu, že sú dosky z vláknocementu vysokoefektívne a ponúkajú výhodné riešenia pre použitie v exteriéri aj v interiéri. Pri  návrhu architektúry pomocou výrobkov z vláknocementu dosiahnete efektívny účinok s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Projekt mesiaca

    

Objekt:

Apartmánový Complex „Simply 11“, Vienna

Architekt:

Delugan Meissl Associated Architects, Vienna
Communication: Ms. Vorderwinkel

Materiál:

Balkónový Panel Textura 10 mm, Biela TB 102

Fotograf:

Hertha Hurnaus, Vienna