• icon eternit

  ETERNIT

  Strešné krytiny a fasádne obklady.
 • icon creaton white

  CREATON

  Pálené strešné škridly, keramické fasádne obklady a podlahy.
 • icon euronit

  EURONIT

  Betónová strešná škridla.
 • Strechy

  STRECHY

  Viac informácií o našich výrobkoch v tejto oblasti ...
 • Fasády

  FASÁDY

  Viac informácií o našich výrobkoch v tejto oblasti ...
 • Interiér

  INTERIÉR

  Viac informácií o našich výrobkoch v tejto oblasti ...

Život pod prírodnou strechou CREATON

2013 03 creaton reklama
 
 
 
 
 
 
Pálená keramická škridla CREATON s tradíciou vyše 127 rokov je správnou voľbou pri výbere strešnej krytiny nad Váš domov. Strešné krytiny CREATON sa svojim prírodným pôvodom z kvalitnej hliny vyznačujú pevnosťou, tvarovou stálosťou, mrazuvzdornosťou a nízkou nasiakavosťou. Popri širokej škále škridiel štandardných formátov ponúkame aj úspornejšie maxi formáty XXL - modely Balance, Magnum a Rapido so spotrebou už od 8,1 ks/m2, prinášajú stavebníkovi úsporu nielen z časového, ale aj z finančného hľadiska.
 
Pálená keramická škridla CREATON ->>>

European Building Materials

etexEBM Co. spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v Nitre bola založená v decembri v roku 2009. EBM Co., s.r.o. (European Building Materials) je európska organizácia, patriaca do belgickej skupiny Etex Group, zameraná na predaj stavebných materiálov pre oblasti Slovenskej a Českej republiky. Etex Group je priemyselná holdingová spoločnosť celosvetovo zastúpená na trhoch so stavebným materiálom pozostávajúca z viac ako 90 sesterských spoločností a zamestnávajúca okolo 17 138 zamestnancov. Hlavnou úlohou EBM Co. je distribúcia strešných, fasádnych a interiérových výrobkov. Spoločnosť úzko spolupracuje s lídrami na trhu s vláknocementom, cementovo-trieskovými doskami, betónovými a pálenými výrobkami a tiež ponúka vysokokvalitné výrobky v každej z troch produktových skupín uvedených vyššie. Naša výroba je certifikovaná podľa smerníc ISO 9001. Okrem úlohy distribúcie výrobkov je EBM Co., s.r.o. zodpovedná za rozvoj trhov Slovenskej a Českej republiky.

Životné prostredie

ziv prostredieŽivotné prostredie - naše záruky do budúcnosti.  Uvedomenie si významu rozumného manažmentu životného prostredia je už dlho súčasťou dennej politiky podnikov koncernu Etex. Táto koncepcia je pre vedenie výrobných závodov nesmierne dôležitá. Zodpovedajúc tejto politike ochrany životného prostredia, ktorá sa zakladá na neustálom zlepšovaní, si získal veľký počet podnikov skupiny ISO 9000-, ISO 14001- alebo porovnateľný certifikát. Niekoľko dcérskych spoločností postupovalo dokonca ďalej a zlúčili kvalitu, životné prostredie a bezpečnosť pri práci do jediného manažmentu životného prostredia. Jedným z hlavných cieľov koncernu Etex je tak ako doteraz, docieliť rovnaký štandart ISO 14001 vo všetkých podnikoch.